NOVINKY

3.6.2018 Klubová a Speciální výstavy klubu chovatelů kavalírů "Cavalier King Charles Spaniel, klub Čech, Moravy a Slezska"

Zažili jsme hektický, ale velmi úspěšný výstavní víkend. Přestože tentokrát opět jela pouze Uli, přivezli jsme si dvě vítězství v barvě, nádherné poháry i kokardu a především krásné posudky od rozhodčích Normy a Gordona Inglis ze Spojeného království.
2.6. Klubová výstava, rozhodčí Norma Inglis - V1 CAC, VB
3.6. Speciální výstava, rozhodčí Gordon Inglis - V1 CAC, VB

29.5.2018 MÁME ŠTĚŇÁTKA

Naší milované Cácorce se dnes narodila čtyři krásná štěňátka a jak jsme doufali, jsou v barve Ruby a BT.
více informací zde.

20.5.2018 ULI JE GRANDŠAMPIONEM

Máme za sebou další tři mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích, Praze a Litoměřicích a ziskem dvou čekatelských titulů CAC splnila Uli podmínky pro udělení titulu ČESKÝ GRANDŠAMPION.

8.4.2018 NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - OSTRAVA

Dopadli jsme trochu jinak, než jsme očekávali, ale když jsme přijeli na výstavu, zjistili jsme, že došlo k nehlášené změně rozhodčího.
Uli - V4 - uli si udržela hodnocení výborná, ale pan rozhodčí dal v pořadí přednost fenečkám jiného typu.
Dorotka - V1 CAC - po krátké přestávce se Dorotka opět předvedla ve výstavním kruhu a tentokrát poprvé vítězně. Zdá se, že tréninky nad překážkami jsou pro Dorotku nejen úžasnou zábavou, ale mohou pomoci i k výborné kondici, hezčí postavě a výbornému temperamentu.

17.3.2018 KLUBOVÁ VÝSTAVA V RAKOVNÍKU

Klubová výstava pořádaná Klubem chovatelů Kavalír a King Charles španělů Praha
Arienne Uli Sweetheart from Lenti - VN3 - i na třetí a poslední výstavě ve třídě dorostu získala Ariška hodnocení "velmi nadějná" a příště už se těší na třídu mladých.

CÁCORKA Kopidlenský kavalír - V1 CAC, VB - Cácorka dokázala hned napoprvé zvítězit ve třídě vítězů a k tomu ještě získat vítězství v barvě BT. Další výstavy zatím přihlášené nejsou, protože bychom se rádi pokusili o její první štěňátka.

ULRIKE FOON Charmander - V1 CAC, VB - i Uli si vedla ve třídě vítězů skvěle a vítězkou barvy Ruby na klubové výstavě je už podruhé. Těšíme se na nejbližší výstavy v Ostravě, Českých Budějovicích a Praze, kde bude tentokrát našim jediným želízkem v ohni.

4.2.2018 DUO CACIB BRNO

Druhý výstavní víkend v letošním roce byl výsledkově také skvělý, také podruhé se se nám v Brně velmi dařilo . Cácorka získala v sobotu i v neděli V1 CAC , Uli ji doplnila v sobotu V2 res.CAC a v neděli zvítězila - V1 CAC.
Obě naše holčičky tímto splnily podmínky pro udělení titulu "Český šampion" a je před námi další výzva, protože na dalších výstavách už budou nastupovat ve třídě šampionů.

27.1.2018 SETKÁNÍ VRHU "A"

Nejen svou maminku Uli přijely navštívit Aninka a Ariška. Bylo to moc krásné a příjemně prožité odpoledne a vypadalo to, jako by holčičky odešly teprve včera. Chovaly se jako doma, vůbec si nepotřebovaly zvykat na prostředí ani domácí smečku a po zahradě běhaly tak rychle, že na fotografiích zůstávaly je tmavé šmouhy :-) .

14.1.2018 HANÁCKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA V BRNĚ

Nový rok jsme zahájili úspěšně. Cácorka a Uli si přivezly vítězství v otevřených třídách ve svých barvách - V1 CAC, Dorotka poprvé ve třídě otevřené i přes hezké hodnocení ve velké konkurenci barvy BH - VD4 a naše malá Ariška ve třídě dorostu VN2.

7.1.2018 ARIENNE ULI UŽ SPORTUJE

Více informací ZDE.

Novinky z roku 2017 - ZDE.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV